درباره ما

سلام جناب مهندس

وبسایت ایران سیویل هاوس در سال ۱۳۸۷ در قالب وبلاگ بلاگفا، کار خود را در زمینه ارائه فایل های مورد نیاز رشته عمران شروع کرد. پس از استقبال از سوی کاربران گرامی از مطالب ارائه شده و در پی احساس نیاز جامعه مهندسی، سایت ایران سیویل هاوس در سال ۱۳۹۳ به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات یاد شده و با رویکرد ایجاد پایگاهی تخصصی برای رشته مهندسی عمران گرایش مهندسی و مدیریت ساخت، راه اندازی شد.

و در ادامه، با رویکرد جدید و در جهت ارتقاء و اعتلای سطح دانش مهندسی عمران و معماری در کشور عزیزمان، از طریق فراهم نمودن بستری جهت اشتراک گذاری جدیدترین اطلاعات در این رشته مهندسی، تصمیم بر تغییر قالب و ساختار اصلی سایت گرفته شد و در این راستا در تلاشیم تا به مرجعی برای ارائه فایل های جامع مهندسی عمران و معماری در کشور تبدیل شویم. بدین منظور از تمامی اساتید، دانشجویان، محققان و مهندسان عزیز رشته های عمران و معماری و رشته های هفتگانه مهندسی ساختمان، دعوت می شود تا با عضویت در سایت ایران سیویل هاوس و به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود در قالب فایل، ما را در رسیدن به این هدف یاری نموده و سهم خود را در پیشرفت جامعه مهندسی عمران کشور ایفاء نمایند.

هدف دیگر ایران سیویل هاوس، ایجاد پایگاهی برای توسعه نشر الکترونیک در کشور و ارائه پکیج های آموزشی برای علاقه مندان شرکت در آزمون های کارشناس رسمی دادگستری و اخذ صلاحیت ورود به حرفه مهندسی ساختمان از طریق سازمانهای نظام مهندسی است. در این راستا از تمامی عزیزانی که محتوای مفیدی (جزوات آموزشی، آموزش نرم افزار، فیلم های آموزشی و …) را در رشته مهندسی عمران و معماری و سایر رشته های مرتبط، تهیه کرده اند، دعوت به همکاری می شود تا علاوه بر نشر آثار به نام خودشان و شناساندن شما عزیزان به جامعه مهندسی کشور،  از دانش خود نیز، کسب درآمد کنند.

رزومه مدیر سایت

مهندس محمد رضا نجاتی

کارشناس عمران – عمران
کارشناس ارشد مدیریت، گرایش MBA
کارشناس ارشد عمران، گرایش مهندسی و مدیریت ساخت
عضو گروه عمران سازمان نظام مهندسی استان آذربایجان شرقی

دارای صلاحیت پایه ارشد طراحی و نظارت و اجرا از وزارت راه و شهرسازی
طراح و مجری و پیمانکار چندین پروژه با ابعاد و کاربری گوناگون در سراسر کشور

 

 

رشد و پیشرفت و تعالی صنف مهندسی و جایگاه مهندسان عزیز سرزمین مان، آرزوی ماست.

0